HISTORIE PRAWDZIWE

Czasem, gdy człowiekowi jest w życiu bardzo ciężko i bywa, że nie ma z kim porozmawiać, sięga po pióro (czy klawiaturę) i spisuje swą historię. Daje to ulgę, odczucie wyjęcia na wierzch swych przemyśleń i uczuć,  odłożenia ich, choć na chwilkę.
Bywa również, iż już długo po zakończeniu problemów pojawia się potrzeba ich spisania, utrwalenia, podzielenia się z ludźmi swymi doświadczeniami i wnioskami, jakie z tego płyną.

Mam tyle szczęścia, iż jestem czasami obdarowywana takimi spisanymi historiami. Niedawno dostałam jedną z nich. Zainspirowało mnie to do utworzenia nowej kategorii na blogu – Historie prawdziwe. Proszę tylko nie wyciągać wniosków, iż inne, użyte jako przykłady w pozostałych wpisach, prawdziwe nie są, wszystkie wydarzyły się naprawdę.

Będzie to więc kategoria, w której zamieszczać będę autentyczne opowieści spisane przez bohaterów. Zapraszam wszystkich, którzy chcą się podzielić swymi doświadczeniami, do nadsyłania mi swych spisanych historii (kontakt na stronie internetowej). Ważne, by były one zapisem czegoś, co wydarzyło się naprawdę, oraz by to osoba pisząca była główną postacią.
Pozostawiam sobie możliwość decyzji, czy go zamieszczę, oraz zredagowania tekstu.

Niektóre historie są na tyle długie, że podzielone będą na kilka wpisów. Tak będzie w wypadku pierwszej nich, na którą zapraszam w najbliższym czasie.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s